تجاوز به دختران باکره برای برداشتن باکرگی

تجاوز به دختران باکره برای برداشتن باکرگی رسم عجیبی است که در بعضی که از کشورها انجام میشود که با ما در ادامه در بخش اخبار داغ ایران و جهان همراه باشید.

تجاوز به دختران باکره برای برداشتن باکرگی

پرده بکارت در همه دختران از بدو تولد وجود دارد و با آن به دنیا می آیند.
نحوه برداشتن و پاره کردن این پرده در فرهنگ ها و کشورهای دیگر متفاوت است و هر کشوری فرهنگ خاص خودش را نسبت به این مسائل دارند.
در ایران پرده بکارت برای دختران باکره خیلی مهم و حیاتی است و نشانه پاکی دختر قبل از ازدواج و اینکه با کسی رابطه جنسی نداشته است‌.
بکارت دختران در ایران و بعضی کشورهای دیگر در شب اول ازدواج و شب زفاف در رابطه جنسی توسط همسرش برداشته و پاره می شود.

تجاوز به دختران باکره برای برداشتن باکرگی

همخوابی با دختران باکره برای پاره کردن بکارت

اما بعضی از کشورهای دنیا رسم عجیبی دارند که دختران زمانی که به سن بلوغ می رسند باید باکرگی خود را از دست بدهند تا پرده بکارت نداشته باشد.
حتی در کشورهای دیگر با تجاوز و خشونت و بستن چشم دختران نوجوان به زور با آنها رابطه جنسی برقرار کرده و بکارت آنها را بر میدارند.

در کشور مالاوی رسم عحیبی وجود دارد که به دختران باکره تجاوز می کنند و طی اقدام زشت پرده دختر باکره را پاره و او را زن می کنند.

این رسم عجیب و تجاوز به دختران به این شکل آن هم در اولین روبطه جنسی با خشونت انسانی نیست و هیچ انسانی حاضر به درد تحمل و فریاد های دردآلود آنها بر اثر رابطه جنسی خسونت آمیز نیست.

تجاوز به دختران باکره برای برداشتن باکرگی

مراسم آیینی جنسی

رسم تجاوز به دختران باکره با آگاهی و همراهی خانواد ها و پدر و مادر صورت میگیرد اما خود دختران نوجوان بدون آگاهی و اطلاع رسانی نمیدانند چه بلایی قرار است بر سرشان بیاید.

خاطرات دختری که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است

ناتاشا آنی تونتولا تعریف کرد:

پیرهای اقوام ما به ما گفتند که به سن بلوغ رسیدید و باید زنانگی یاد بگیرید تا بتوانید با شوهران خود خوب رفتار کنید.
چند روز ما در یک مکان نگه داری شدیم تا اینکه
روز آخر، یکی از زنان مسن گفت که به آخر فرآیند رسیده‌ایم. او گفت که یک «کفتار» دارد برای ملاقات ما به اینجا می‌آید و چند لحظه بعد دوباره گفت: «نگران نباشید. در مورد حیوان صحبت نمی‌کنم. دارم در مورد یک مرد صحبت می‌کنم.»

اما خب ما واقعا نمی‌دانستیم که منظور از کفتار چیست و برای چه کاری به اینجا می‌آید. آن‌ها به کسی نگفتند که کفتار برای برقراری رابطه جنسی به اینجا می‌آید!به هر کس یک تکه پارچه داده بودند و گفتند که آن را روی زمین پهن کنند. به ما گفتند که وقتش رسیده تا نحوه تعامل و رفتار با مردان را یاد بگیریم تا در آینده بتوانیم از پس شوهرمان بربیاییم. چشم‌هایمان را بستند.

تجاوز به دختران جوان باکره

نباید طوری نشان دهید که فکر کنند ترسیده‌اید؛ حتی نباید طوری وانمود کنید که فکر کنند نمی‌دانید قرار است چه رخ دهد!کفتار وارد اتاق می‌شود؛ کارش را انجام می‌دهد و می‌رود. هیچ کس نباید بپرسد که آن مرد کیست! فقط سالخورده‌ها می‌دانند. همه ما جوان بودیم و مقاومت می‌کردیم، اما آن مرد از زورش استفاده کرده و بعد از وی آن زن مسن وارد شد و گفت: «تبریک می‌گویم. شما دیگر زن هستید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *