تجاوز به دختر 15 ساله توسط شوهر عمه هوس باز +عکس

تجاوز به دختر 15 ساله توسط شوهر عمه هوسباز و ماجرای تجاوز به دختر نوجوان توسط شوهر عمه را در این بخش از حوادث دلخراش مجله شبونه مشاهده نمایید.

تجاوز به دختر 15 ساله

روز گذشته یک پدر میانسال به کلانتری یکی از مناطق تهران مراجعه و دعا کرد که شوهر خواهرش چندربار به دختر 15 ساله او تجاوز کرده است. خبرهای ایران

بعد از این ادعا تیمی از پلیس آگاهی تهران برای بررسی این موضوع تشکیل داده شد و به تحقیقات درباره این پرونده شروع شد.

تجاوز به دختر 15 ساله توسط شوهر عمه هوس بازتجاوز به دختر 15 ساله توسط شوهر عمه هوس باز

دختر 15 ساله درباره این مسئله گفت که شوهر عمه ام مدت ها پیش با من تماس میرگرفت و میگفت که از من خوشش می اید و علاقه شدیدی به من پیدا کرده است.

فریب دختر نوجوان به قصد تجاوز

این دختر نوجوان ادامه داد که به من گفت بیا فلان پارک میخواهم ببینمت و درباره موضوع مهمی با تو صحبت کنم

وقتی به پارک رفتم برایم دسته گلی خریده بود و شروع به ابراز علاقه کرد و من به او گفتم که این کارها برای چیست؟ تو همسر عمه من هستی و سن ما اصلا به هم نمیخورد.

ولی او شروع به گریه کردن کرد و گفت که عاشق من شده است!

این دختر گفت که میخواستم ماجرا را به خانواده ام بگویم و ترسیدم درگیری بین پدرم به او اتفاق بی افتد و برای همین موضوع را از خانواده ام و همچنین عمه ام پنهان کردم.

روز تجاوز

یک روز با من تماس گرفت و گفت به خانه ما بیا چرا که کامپیوترمان خراب شده و نگاهی بهش بی انداز ببینم مشکلش چیست، من هم به خانه انها رفتم ولی فهمیدم که اصلا ماجرای کامپیوتر بهانه بوده و عمه ام در خانه نیست.

سپس درب ها را قفل کرد و از من درخواست کارهای نامشروع کرد و من هرچقدر به او التماس کردم فایده ای نداشت و او به من تجاوز کرد و بعد گفت اگر به خانواده ام بگویم فیلمی که از تجاوز گرفته بود را پخش خواهد کرد!

تجاوز به دختر 15 ساله توسط شوهر عمه هوس بازتجاوز به دختر 15 ساله توسط شوهر عمه هوس باز

من هم به خاطر آبرویم مسئله را به کسی نگفتم و او همیشه با این تهدید من را مورد آزار و اذیت قرار میداد تا اینکه دیگر خسته شدم و موضوع را به خانواده ام اعلام کرد.

بعد از تحقیقات پلیس این مرد شیطان صفت و هوسباز دستگیر شد.

تجاوز به دختر 15 ساله توسط شوهر عمه هوس باز +عکس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *