عوارض ساک زدن و عوارض خوردن آلت تناسلی

عوارض ساک زدن و عوارض خوردن آلت تناسلی مرد یکی از اقدامات نامتعارف در بی رابطه جنسی است که توسط برخی از زوجین انجام میشود

که در این مطلب به این عمل خارج از عرف در بخش مسائل جنسی و زناشویی میپردازیم.

خوردن آلت تناسلی که در اصطلاح به آن ساک زدن میگویند یکی از رابطه های جنسی دهانی بوده که با توسط فیلم های پورنو و سکس در بین زوجه شایع شد.

عوارض ساک زدن و عوارض خوردن آلت تناسلیعوارض ساک زدن و عوارض خوردن آلت تناسلی

عملی که در اسلام به آن پرداخته نشده است ولی از نظر مراجع تقلید حرام نیست اما مایع ای که از آلت تناسلی خارج میشود نباید خورده شود.

عوارض ساک زدن یا خوردن آلت تناسلی

ساک زدن یا خوردن آلت تناسلی مردان و یا زنان از نظر بهداشتی همیشه منع شده چرا که ترشحات آلت و واژن دارای باکتری های زیادی بوده که منجر به بیماری های گوارشی خواهد شد.

این ترشحات حاصل فعل و انفعالات بدن انسان است که وقتی از مجاری ادرار عبور میکند با انبوهی از میکروب ها و ویروس ها همراه میشود

و همین امر باعث خواهد شد که در صورت خورده شدن بیماری های زیادی را به وجود اورد.

عوارض ساک زدن و عوارض خوردن آلت تناسلی

عوارض ساک زدن

یکی از مهمترین عوارض ساک زدن این اقدام بیماری های دهان و گوارشی میباشد چرا که ورود مایع منی و ترشحات تناسلی به دهان و دستگاه گوارش و تولید مثل باکتری ها در بدن اثرات جبران ناپذیری را به مرور زمان ایجاد خواهند کرد.

میکروب ها به محض ورود به دهان به دیواره های دهان و معده چسبیده و شروع به تکثیر میکنند و هر زمان که افراد عمل ساک زدن را انجام دهند
به تعداد این باکتری ها افزوده خواهد شده و در نهایت بیماری های به وجود می آید که به راحتی قابل درمان نخواهند بود.

حکم خوردن آلت تناسلی

بدون شک در دین مقدس اسلام هر گونه نزدیکی که باعث ایجاد لذت افراد از همسر خود شود حلال است و تنها در برخی از موارد خاص (سکس از پشت) و یا زمان های خاص که زن نمیتواند رابطه برقرار کند.

 نظر امام صادق

فردی از امام صادق پرسیده که آیا مرد میتواند فرج و شرمگاه همسر خود را ببوسد؟

امام فرموده است که اشکالی ندارد ولی این چه کاری است؟

این گفته امام صادق نشانگر کراهت این اقدام است انجام ندادنش بهتر است.

نظر مراجع تقلید

آیت الله مکارم شیرازی فرموده مکیدن بدن توسط زن و شوهر حلال است ولی نباید رطوبتی که از ناحیه تناسلی انها خارج میشود خورده شود و خوردن این ترشحات حرام است.

نظر امام خمینی

مکیدن اعضاى تناسلى زن و شوهر و وارد کردن آلت در دهان زن با رضایت همدیگر در صورتی که باعث بیماری نشود، از نظر شرعی اشکال ندارد. بلعیدن عمدی رطوباتی که خارج می شود ،حرام است. اما اگر زن راضی نباشد، مرد نمی تواند زن را مجبور به مکیدن آلت تناسلی خود نماید

عوارض ساک زدن و عوارض خوردن آلت تناسلی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. خرید پرواز

    خیلی مطلب خوب و مفیدی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *