تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور محمود خاوری

تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور محمود خاوری در کانادا را در این بخش از اخبار داغ ایران و جهان مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای قتل خاوری در کانادا

خبری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که خبر از ترور یا قتل محمود خاوری متهم 3 هزار میلیارد تومانی بانک ملی را میدهد. خبرهای ایران

تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور خاوری در کانادا

در این خبر امده است که این مرد اختلاس گر بانک ملی توسط افراد ناشناس به قتل رسیده است.

او در سال 1331 در شهر خرم آباد به دنیا امده است و اقامت کانادا را نیز داشت و به عنوان مدیرعامل بانک ملی ایران منصوب شد که بعد از چند سال فعالیت اقدام به اختلاس کرد و 3 هزار میلیارد تومان را به سرقت برد و به کشور کانادا گریخت.

تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور خاوریتصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور خاوری

او چند سالی در کانادا اقامت یافت و توسط پلیس اینترپل تحت تعقیب قرار گرفت اما مقامات کشور کانادا از دستگیری او جلوگیری کردند و اجازه ندادند که او دستگیر شود.

ترور خاوری در کانادا

به گزارش کانال های شبکه های اجتماعی پلیس کانادا جنازه او را شب گذشته در شهر سان کرست در محل زندگی اش کشف کرد که با چندین گلوله به قتل رسیده بود.

پلیس اجازه ورود خبرنگاران را به محل زندگی او نداده و هیچگونه گزارشی درباره این قتل صورت نگرفته است و محل زندگی او تحت تدابیر امنیتی شدید قرار گرفته است و پلیس از ورود خبرنگاران برای تهیه گزارش ممانعت بعمل آورده و هرگونه توضیحات دیگری درمورد چگونگی حادثه قتل اعلام ننموده است.»

علت قتل خاوری

در برخی از خبرها امده است که چند نفر از نزدیکان او به دلیل مشکلات شخصی اقدام به قتل خاوری کرده اند و برخی خبرها نیز قاتل را شرکای تجاری او عنوان کرده اند.

البته این خبر هنوز توسط خبرگزاری های معتبر اعلام نشده است و فقط در شبکه های اجتماعی این خبر امده است و باید صبر کنیم و واکنش خبرگزاری ها را ببینیم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *